Witam mam WIELKĄ prośbę..
POSZUKUJĘ PŁYTY Z ANDRZEJEK Z 2005r. KTÓRA BYŁA ROZDAWANA W KAMELEONIE.... wiem że to nie łatwe ale może znajdzie się ktoś kto posiada tą płytę

WIEEEEEEEEEEELKA PROŚBA
PS. a tak na marginesie poszukuję jakiegoś dobrego reggae

coś w Stylu Boba/Damian M. i innych (poproszę o jakieś linki z piosenkami bądź płytami) będę wdzięczny
