Wyświetl pojedynczy post
Nowohucianin^^
Senior Member
 
 
Od: 08.2008
Skąd: copACABana

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1065
Stary 14.03.2009, 10:49
Witam mam WIELKĄ prośbę..
POSZUKUJĘ PŁYTY Z ANDRZEJEK Z 2005r. KTÓRA BYŁA ROZDAWANA W KAMELEONIE.... wiem że to nie łatwe ale może znajdzie się ktoś kto posiada tą płytę WIEEEEEEEEEEELKA PROŚBA

PS. a tak na marginesie poszukuję jakiegoś dobrego reggae coś w Stylu Boba/Damian M. i innych (poproszę o jakieś linki z piosenkami bądź płytami) będę wdzięczny
Ostatnio edytowane przez Nowohucianin^^ : 14.03.2009 o godz. 10:55.

Odpowiedz cytując