Wyświetl pojedynczy post
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1901
Stary 14.03.2009, 10:45
martinius028 napisał(a):Wyświetl post
Robak ma już te swoje 27 lat ale gra nieźle.Łobo przy nim bardzo blado wypada a to różnica jednej klasy rozgrywkowej przynajmniej.Ja bym się zainteresował tym zawodnikiem http://www.90minut.pl/kariera.php?id=4543 jest w wieku Brożka mogli by go poobserwować w 2-3 meczach.

http://www.90minut.pl/kariera.php?id=4678 To samo tyczy się tego zawodnika
Napisałes to tylko po to,zeby coś napisac?Rekordy mają inponujące
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując