Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Arteka1906
Senior Member
Od: 11.2007
Offline
#
6450
14.03.2009, 10:32
South
napisał(a):
Co na podbite oko? tak żeby obrzęk zszedł jak najszybciej ,jakaś maść ?
posmaruj sobie podbite miejsce pasta do zębów, tylko uwazaj zebys sobie oka nie zapackał. Sposob sprawdzony
Arteka1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Arteka1906
Znajdź inne posty napisane przez Arteka1906