Wyświetl pojedynczy post
Charlie
Senior Member
 
 
Od: 05.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#70
Stary 14.03.2009, 08:58
Karherop napisał(a):Wyświetl post
I popatrzcie jakie to przewrotne , jeszcze 2 tygodnie temu , po pierwszej zremisowanej kolejce , wszyscy wieszali psy na Wiślaków, media trąbiły o wielkim upadku , a teraz jeśli wygramy z GKSem a Lech potknie się na Górniku to sprawa mistrzostwa będzie jak najbardziej otwarta , a ten wielki ukoronowany już dawno Lech jeszcze spuchnie , zobaczycie...

Co do meczu z GKSem to licze na naszą moc w ofensywie , kombinacyjne wymiany na lini Brożek - Boguski - Ćwielong którzy na świeżości powinni pokąsić Bełchatowian .
Natomiast jeśli my się potkniemy w Bełchatowie, a Lech wygra w Zabrzu to będzie właściwie pozamiatane. Swoją drogą o tym, ze Lech "spuchnie" słyszę już od paru miesięcy, a jak na razie nic takiego nie miało miejsca
Odpowiedz cytując