Wyświetl pojedynczy post
grogoriogreg
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9334
Stary 14.03.2009, 08:50
Koledzy, Łobo nie umie grać w defensywie! Zobaczcie sobie np mecz z Chorwacją na Euro ile on miał odbiorów, on byłby objeżdżany jak nie wiem kto. Gdyby miał szybkość Błaszczykowskiego to co innego. Ale i tak ma zupełnie inną mentalność niż on.
Odpowiedz cytując