Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#210
Stary 14.03.2009, 08:06
devios napisał(a):Wyświetl post
Przepraszam, ale jednak odpowiem. W zeszłej rundzie, tj. jesiennej wiele razy osobiście głosowałem kilka godzin przed meczem, jak z resztą wiele innych osób i nikt nie miał o to pretensji, a uczestnictwo było akceptowane... nie rozumiem zatem tej sytuacji. :/
w poprzednim sezonie mało kiedy była podawana publicznie kadra meczowa , ale jeśli już była to do jej podania można było podać swoje typy . Zasady są brutalne i już na pewno każdy z nas się nie raz na tym przejechał ... ale z drugiej strony to jest urok tej gry

Mieliście prawie tydzień na podanie swoich typów, więc pretensje możecie mieć tylko do siebie .