Temat
:
Hokej na lodzie
Wyświetl pojedynczy post
Krystian14
Senior Member
Od: 02.2003
Skąd: England
Offline
#
43
14.03.2009, 05:49
Unia Oświęcim prowadzi w play offach 2-1 z Krynicą i tylko jednego zwycięstwa brakuje do powrotu do najwyższej serii rozgrywek. Spadek druzyny do I ligi spowodował istny bum na Unie w Oswiecimiu i chłopaki daja naprawde czadu. Od wyjazdów na baraże do Bytomia w 500 osób, przez wojaże po okolicznych wioskach za piłkarska drużyną i "temperowaniu nielubianych od dawna", wizytowanie Katowickiego spodka w 150, przez skrojenie flagi Podhala, zyskanie silnej zgody z Olkuszem, przepędzeniu ochrony na lodowisku w Opolu w 100 osób, skrojenie flagi i ustawce z Odrą 15x15 (niestety przegranej) aż po nigdy do tej pory nie widziany w Oświecimiu pokaz Ultras:
Dla zainteresowanych polecam:
www.unia-oswiecim.pl
Ostatnio edytowane przez Krystian14 : 14.03.2009 o godz. 05:52.
TOLERANCJA JEST CNOTĄ LUDZI BEZ PRZEKONAŃ !BIAŁA WISŁA !
Krystian14
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Krystian14
Odwiedź stronę domową użytkownika Krystian14!
Znajdź inne posty napisane przez Krystian14