Wyświetl pojedynczy post
fantom chicago
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: z daleka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 14.03.2009, 03:25
Jak widze niektorych,ktorzy az slinia sie , ze krakowski zespol jest juz tak blisko zeby miec mistrza w hokeju to zastanawiam sie czy wy przypadkiem nie pomylyliscie forum Wisly z kims innym?
Odpowiedz cytując