Temat
:
Hokej na lodzie
Wyświetl pojedynczy post
fantom chicago
Senior Member
Od: 05.2008
Skąd: z daleka
Offline
#
42
14.03.2009, 03:25
Jak widze niektorych,ktorzy az slinia sie , ze krakowski zespol jest juz tak blisko zeby miec mistrza w hokeju to zastanawiam sie czy wy przypadkiem nie pomylyliscie forum Wisly z kims innym?
fantom chicago
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do fantom chicago
Znajdź inne posty napisane przez fantom chicago