Wojtas napisał(a):

Jaga grała naprawde fajną piłke.
Bruno,Hermes ,Grosicki,--aktywni,myślacy,szybcy ......w ciemno bral bym ich nie jako uzupelnienie,a wzmocnienie składu.
|
Nie zachwycajmy się tak grą Jagiellonii bo z kontry to umie grać każdy w Polsce.
Grosicki rwał sie do gry ale np. z Lechem grał beznadziejnie. Z Legią mógł sobie pograć bo jest szybki i pasuje idealnie do kontrataków.
Chcesz go kupić do Wisły? Lepiej poczekajmy trochę żeby pokazał swoją prawdziwą twarz.
Pewnie nie będzie grał przez resztę sezonu ani tak dobrze jak z Legia ani tak fatalnie ja z Lechem.