Zwierze napisał(a):

Wszyscy stawiają na Polonię w tym i ja 2 kupony mam nadzieję że się nie przejedziemy na tym
|
Miałem racje:/
mac251_251 napisał(a):

|
Po wielu przemyśleniach i dzisiejszym dniu jak się wydarzył w lidze polskiej zagrałem czystą 2 na Wisłę za 530zł dokładnie
|
Jak to mówią, jesteśmy z Tobą...
Ja dla zasady staram sie na Wisłę nie grać bo po prostu zapeszam hehe