Wyświetl pojedynczy post
Zwierze
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Łańcut

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1495
Stary 14.03.2009, 00:23
Zwierze napisał(a):Wyświetl post
Wszyscy stawiają na Polonię w tym i ja 2 kupony mam nadzieję że się nie przejedziemy na tym
Miałem racje:/
mac251_251 napisał(a):Wyświetl post
Po wielu przemyśleniach i dzisiejszym dniu jak się wydarzył w lidze polskiej zagrałem czystą 2 na Wisłę za 530zł dokładnie
Jak to mówią, jesteśmy z Tobą...
Ja dla zasady staram sie na Wisłę nie grać bo po prostu zapeszam hehe
Ostatnio edytowane przez Zwierze : 14.03.2009 o godz. 09:19.
MISTRZ, MISTRZ, WISŁA MISTRZ!!!!!!!
Odpowiedz cytując