Wyświetl pojedynczy post
grzechu1991
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 09.2008
Skąd: KrK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4753
Stary 13.03.2009, 23:49
Nie bądz takim pesymistą! Liga się nie skończyła jeszcze wcale, i mistrzem moze byc chociażby WKS. PRzy takim poziomie rozgrywek jak w Polsce, kazdy moze wygrać z każdym, co dobitnie pokaże niedzielny mecz wiadomo gdzie i wiadomo o kim mowa Mam nadzieję, że jutro 3 pkt w Bełchatowie zdobędzie Wisełka i zblizymy sie do Kuchenek
Odpowiedz cytując