Nie bądz takim pesymistą! Liga się nie skończyła jeszcze wcale, i mistrzem moze byc chociażby WKS. PRzy takim poziomie rozgrywek jak w Polsce, kazdy moze wygrać z każdym, co dobitnie pokaże niedzielny mecz

wiadomo gdzie i wiadomo o kim mowa

Mam nadzieję, że jutro 3 pkt w Bełchatowie zdobędzie Wisełka i zblizymy sie do Kuchenek
