Temat
:
Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony
Wyświetl pojedynczy post
ciesla1991
Member
Od: 10.2007
Skąd: Borzęcin/Brzesko/Kraków
Offline
#
1494
13.03.2009, 23:40
mac251_251
napisał(a):
Po wielu przemyśleniach i dzisiejszym dniu jak się wydarzył w lidze polskiej zagrałem czystą 2 na Wisłę za 530zł dokładnie , zobaczmy co z tego będzie albo będę liczył pieniądze i pił cały tydzień i dalej inwestował albo będę sobie musiał brać nadgodziny w robocie żeby odrobić hajs
hehe no oby Ci sie udalo
ciesla1991
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ciesla1991
Znajdź inne posty napisane przez ciesla1991