Wyświetl pojedynczy post
ciesla1991
Member
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Borzęcin/Brzesko/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1494
Stary 13.03.2009, 23:40
mac251_251 napisał(a):Wyświetl post
Po wielu przemyśleniach i dzisiejszym dniu jak się wydarzył w lidze polskiej zagrałem czystą 2 na Wisłę za 530zł dokładnie , zobaczmy co z tego będzie albo będę liczył pieniądze i pił cały tydzień i dalej inwestował albo będę sobie musiał brać nadgodziny w robocie żeby odrobić hajs
hehe no oby Ci sie udalo
Odpowiedz cytując