dj_ibutti napisał(a):

Niewolski to moim zdaniem jeden z bardziej utalentowanych polskich 'domorosłych' reżyserów. Palimpsest też mu wyszedł. Job, nawet da się oglądać. Niestety poprzewracało mu się w tej wytatuowanej grypserskiej główce i gdy jego plan podboju Hollywood się nie udał, to słuch o nim zaginął. Pojawiał się tylko przy okazji próby pobicia dziennikarza
|
a film ' JOB OSTATNIA SZARA KOMÓRKA '
nie jest jego autorstwa

?