Wyświetl pojedynczy post
falubazzz
Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#307
Stary 13.03.2009, 23:30
dj_ibutti napisał(a):Wyświetl post
Niewolski to moim zdaniem jeden z bardziej utalentowanych polskich 'domorosłych' reżyserów. Palimpsest też mu wyszedł. Job, nawet da się oglądać. Niestety poprzewracało mu się w tej wytatuowanej grypserskiej główce i gdy jego plan podboju Hollywood się nie udał, to słuch o nim zaginął. Pojawiał się tylko przy okazji próby pobicia dziennikarza

a film ' JOB OSTATNIA SZARA KOMÓRKA '
nie jest jego autorstwa ?
KUPIĘ:

- Noblesse Oblige
- Urban Figthers
- Wisła Kraków - Towarzystwo Sportowe ( Uroczyście przysięgamy(...) )



MASZ KTÓRYŚ Z TYCH SZALI ? PISZ NA PRIV !
Odpowiedz cytując