Wyświetl pojedynczy post
emjot
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4746
Stary 13.03.2009, 23:26
wisl@k_TS napisał(a):Wyświetl post
I nie mi ktoś powie że na polskiej lidze nie wygrywa się kokosów u bukmachera?

Trzeba powiedzieć że jak na razie to chyba właśnie ŁKS i Jaga zostawiają najwięcej serca na boisku i o to są efekty. Mam nadzieję, że Górnik pojutrze też wzniesie się na wyżyny ambicji, a GKS jutro pokaże to co w zeszłym tygodniu w Gliwicach (a raczej w Wodzisławiu) czyli nic. Bo po naszych kopaczach cudów nie oczekuję...
jestem pewien że mecz Polonii z ŁkS był czysty
"inaczej:

Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
Odpowiedz cytując