wisl@k_TS napisał(a):

I nie mi ktoś powie że na polskiej lidze nie wygrywa się kokosów u bukmachera?
Trzeba powiedzieć że jak na razie to chyba właśnie ŁKS i Jaga zostawiają najwięcej serca na boisku i o to są efekty. Mam nadzieję, że Górnik pojutrze też wzniesie się na wyżyny ambicji, a GKS jutro pokaże to co w zeszłym tygodniu w Gliwicach (a raczej w Wodzisławiu) czyli nic. Bo po naszych kopaczach cudów nie oczekuję...
|
jestem pewien że mecz Polonii z ŁkS był czysty
"inaczej:
