Wyświetl pojedynczy post
mac251_251
Senior Member
 
 
Od: 01.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1489
Stary 13.03.2009, 23:06
Moje zdanie weekendowe na temat bukmacherki

Panowie i Panie dajmy sobie spokój z grą za grube pieniądze w ten weekend ,ponieważ po dzisiejszym dniu zapowiada się weekend niespodzianek . Jedynie Wisełka jutro , może Śląsk x2 , Bayern i Barcelona , więcej meczów ciekawych nie widzę a patrząc po dzisiejszym dniu np. Polonia czy Anderlecht nie wróży to dobrze na jutro i niedziele . Pozdrawiam
Odpowiedz cytując