|
Moje zdanie weekendowe na temat bukmacherki
Panowie i Panie dajmy sobie spokój z grą za grube pieniądze w ten weekend ,ponieważ po dzisiejszym dniu zapowiada się weekend niespodzianek . Jedynie Wisełka jutro , może Śląsk x2 , Bayern i Barcelona , więcej meczów ciekawych nie widzę a patrząc po dzisiejszym dniu np. Polonia czy Anderlecht nie wróży to dobrze na jutro i niedziele . Pozdrawiam
|