Wyświetl pojedynczy post
dj_ibutti
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#306
Stary 13.03.2009, 23:00
Niewolski to moim zdaniem jeden z bardziej utalentowanych polskich 'domorosłych' reżyserów. Palimpsest też mu wyszedł. Job, nawet da się oglądać. Niestety poprzewracało mu się w tej wytatuowanej grypserskiej główce i gdy jego plan podboju Hollywood się nie udał, to słuch o nim zaginął. Pojawiał się tylko przy okazji próby pobicia dziennikarza
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując