sevenheaven napisał(a):

tak tak sprowadzić Franka dajcie sobie spokój .. to ma być odmładzanie składu ? on pewnie po tym sezonie skończy kariere, a Ty byś chciał jeszcze go sprowadzać ..
Cierzniak ? oglądał ktoś z was mecz z Litwą ? ani razu w tym meczu dobrze piłki nie złapał, pewnie był stremowany liczną publicznością 
to już Pawełek od biedy lepszy ..
a ile lat ma ten Bruno ? skurczybyk w kolejnym meczu mi się podoba, niezłą technika no i super strzał, z tego co pamiętam oddał 4 strzały na bramke z dystansu wszystkie takie bomby i przede wszystkim celne na bramke ..
|
Dokładnie, zgadzam się z Tobą. Bardzo podobała mi sie gra tego Coutinho
http://www.90minut.pl/kariera.php?id=9809
Ma 23 lata więc stary nie jest, ale ja się wstrzymam co do jego oceny przez kilka meczów, wg jeden z najlepszych piłkarzy jagi na początku rundy