Wyświetl pojedynczy post
grogoriogreg
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1899
Stary 13.03.2009, 22:41
sevenheaven napisał(a):Wyświetl post
tak tak sprowadzić Franka dajcie sobie spokój .. to ma być odmładzanie składu ? on pewnie po tym sezonie skończy kariere, a Ty byś chciał jeszcze go sprowadzać ..

Cierzniak ? oglądał ktoś z was mecz z Litwą ? ani razu w tym meczu dobrze piłki nie złapał, pewnie był stremowany liczną publicznością
to już Pawełek od biedy lepszy ..

a ile lat ma ten Bruno ? skurczybyk w kolejnym meczu mi się podoba, niezłą technika no i super strzał, z tego co pamiętam oddał 4 strzały na bramke z dystansu wszystkie takie bomby i przede wszystkim celne na bramke ..
Dokładnie, zgadzam się z Tobą. Bardzo podobała mi sie gra tego Coutinho

http://www.90minut.pl/kariera.php?id=9809

Ma 23 lata więc stary nie jest, ale ja się wstrzymam co do jego oceny przez kilka meczów, wg jeden z najlepszych piłkarzy jagi na początku rundy
Odpowiedz cytując