Wyświetl pojedynczy post
matti123
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1357
Stary 13.03.2009, 22:29
Co do Jirsaka to nie mam nic przeciwko niemu, mocno mu kibicuje. A swoją opinię opieram na tamtych 45 minutach. Oby jutro zagrał i pokazał na co go stać,
Odpowiedz cytując