zim zum napisał(a):

|
ja przewiduje, że po tej kolejce to Lech ucieknie wszystkim i tyle będzie z tego.
|
Obyś był złym prorokiem.
Mimo tego, że Bełchatów do tej pory grał kaszane to jutrzejszy mecz będzie ciężki, bo na pewno będą chcieli się odbić - zespół jest podrażniony porażkami co jeszcze bardziej spotęguje walkę o dobry wynik; a jak wiadomo GKS to nie "czerwona latarnia" tylko zespół który aspirował (a raczej był wyróżniany przez gazety) do mistrza i po mimo braku kilku grajków, to jutro możemy mieć naprawdę ciężki orzech do zgryzienia.
W Niedziele natomiast czeka nas pojedynek dwóch starych wygów czyli Kasperczak vs. Smuda, jak dla mnie zapowiada się interesująco...