Wyświetl pojedynczy post
igortsw
Senior Member
 
 
Od: 12.2006
Skąd: Ekonomiczny - od lat fanatyczny!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4739
Stary 13.03.2009, 22:29
zim zum napisał(a):Wyświetl post
ja przewiduje, że po tej kolejce to Lech ucieknie wszystkim i tyle będzie z tego.

Obyś był złym prorokiem.
Mimo tego, że Bełchatów do tej pory grał kaszane to jutrzejszy mecz będzie ciężki, bo na pewno będą chcieli się odbić - zespół jest podrażniony porażkami co jeszcze bardziej spotęguje walkę o dobry wynik; a jak wiadomo GKS to nie "czerwona latarnia" tylko zespół który aspirował (a raczej był wyróżniany przez gazety) do mistrza i po mimo braku kilku grajków, to jutro możemy mieć naprawdę ciężki orzech do zgryzienia.

W Niedziele natomiast czeka nas pojedynek dwóch starych wygów czyli Kasperczak vs. Smuda, jak dla mnie zapowiada się interesująco...
Ostatnio edytowane przez igortsw : 13.03.2009 o godz. 22:35.
<<Każdy z nas ma własny patent by nie stac się JUDASZEM>>
Odpowiedz cytując