tak tak sprowadzić Franka dajcie sobie spokój .. to ma być odmładzanie składu ? on pewnie po tym sezonie skończy kariere, a Ty byś chciał jeszcze go sprowadzać ..
Cierzniak ? oglądał ktoś z was mecz z Litwą ? ani razu w tym meczu dobrze piłki nie złapał, pewnie był stremowany liczną publicznością

to już Pawełek od biedy lepszy ..
a ile lat ma ten Bruno ? skurczybyk w kolejnym meczu mi się podoba, niezłą technika no i super strzał, z tego co pamiętam oddał 4 strzały na bramke z dystansu wszystkie takie bomby i przede wszystkim celne na bramke ..