|
Wisła musi jutro wygrać, a wcale nie byłbym taki pewny o zwycięstwo Lecha - tak samo Polonia miała połknąć ŁKS - skończyło się blamażem i Legia miała z palcem nie powiem gdzie ograć Jagę - jak się skończyło, widzieliśmy przed sekundą.
Tylko zwycięstwo jest ważniejsze niż styl w jakim je odniesiemy. Leszek zremisuje 1:1 albo przegra 1:0...mówię wam.
|