Wyświetl pojedynczy post
rafalek
Senior Member
 
 
Od: 11.2007
Skąd: Kraków - Београд

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4737
Stary 13.03.2009, 22:20
Wisła musi jutro wygrać, a wcale nie byłbym taki pewny o zwycięstwo Lecha - tak samo Polonia miała połknąć ŁKS - skończyło się blamażem i Legia miała z palcem nie powiem gdzie ograć Jagę - jak się skończyło, widzieliśmy przed sekundą.

Tylko zwycięstwo jest ważniejsze niż styl w jakim je odniesiemy. Leszek zremisuje 1:1 albo przegra 1:0...mówię wam.
Косово је СРБИЈА!!
Odpowiedz cytując