Wyświetl pojedynczy post
Kamil_mchw
Senior Member
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6440
Stary 13.03.2009, 22:20
jak wygramy jutro z GKS to nie przegonimy jeszcze legii w tabeli, no nie... to jest liczone bramkami zdobytymi i straconymi czy bezpośrednimi spotkaniami
Odpowiedz cytując