dzięki i gratulacje. poprosiłem o screena bo niektórzy lubią sobie po fakcie napisać że mi wszedł fajny kupon.
naprawdę świetna sprawa co zrobiłeś. chyba jeden z najlepszych kuponów jakie ostatnio widziałem.
Żeby nie było OT:
Orlando -9 vs Washington @2.00 -> za dużo PLNów
