Wyświetl pojedynczy post
Szary007
Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4736
Stary 13.03.2009, 22:19
bigi333 napisał(a):Wyświetl post
Czy jeśli uda nam się jutro pokonać GKS to wyprzedzimy Legie w tabeli? Liczy się stosunek czy bezpośredni mecz?

I to i to mamy gorsze
Odpowiedz cytując