Temat
:
Ekstraklasa 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
Szary007
Member
Od: 07.2008
Skąd: Kraków
Offline
#
4736
13.03.2009, 22:19
bigi333
napisał(a):
Czy jeśli uda nam się jutro pokonać GKS to wyprzedzimy Legie w tabeli? Liczy się stosunek czy bezpośredni mecz?
I to i to mamy gorsze
Szary007
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Szary007
Znajdź inne posty napisane przez Szary007