Wyświetl pojedynczy post
devios
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#207
Stary 13.03.2009, 22:13
WISLAZWE napisał(a):Wyświetl post
Czas na podanie składu minął dokładnie o godzinie 14:13!! Przecież nie bierzecie udziału w konkursie po raz pierwszy, czytać każdy potrafi więc po co robicie zamieszanie.

Bez odbioru.
Przepraszam, ale jednak odpowiem. W zeszłej rundzie, tj. jesiennej wiele razy osobiście głosowałem kilka godzin przed meczem, jak z resztą wiele innych osób i nikt nie miał o to pretensji, a uczestnictwo było akceptowane... nie rozumiem zatem tej sytuacji. :/