WISLAZWE napisał(a):

Czas na podanie składu minął dokładnie o godzinie 14:13!! Przecież nie bierzecie udziału w konkursie po raz pierwszy, czytać każdy potrafi więc po co robicie zamieszanie.
Bez odbioru.
|
Przepraszam, ale jednak odpowiem. W zeszłej rundzie, tj. jesiennej wiele razy osobiście głosowałem kilka godzin przed meczem, jak z resztą wiele innych osób i nikt nie miał o to pretensji, a uczestnictwo było akceptowane... nie rozumiem zatem tej sytuacji. :/