Wyświetl pojedynczy post
grogoriogreg
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1896
Stary 13.03.2009, 22:08
Franek chciał zakończyć karierę tam gdzie ją zaczynał - w Białymstoku

Na pewno nie będzie zainteresowany przejściem do nas, tak samo jak my nie będziemy zainteresowani kupnem go do klubu.
Odpowiedz cytując