Wyświetl pojedynczy post
igortsw
Senior Member
 
 
Od: 12.2006
Skąd: Ekonomiczny - od lat fanatyczny!

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4728
Stary 13.03.2009, 22:07
Na razie nie ma się czym podniecać, Legia przegrała, co nie zmienia faktu, że jutro czeka nas trudny mecz w Bełchatowie, a Lech wciąż ma 5 pkt przewagi, tak jak wierzyłem na początku sezonu czy po remisie w Bytomiu, dalej wierze w mistrzostwo.
Ostatnio edytowane przez igortsw : 13.03.2009 o godz. 22:09.
<<Każdy z nas ma własny patent by nie stac się JUDASZEM>>
Odpowiedz cytując