Wyświetl pojedynczy post
grogoriogreg
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#60
Stary 13.03.2009, 22:04
Nic tylko wygrać

Jutro trzeba gryźć trawę od początku, najlepiej stworzyć sobie 2 bramkową przewagę, bo jutro zacznie się maraton 4 najważniejszych meczy w sezonie, jak to przetrwamy będziemy mistrzem
Odpowiedz cytując