Wyświetl pojedynczy post
mic
Tylko Wisła
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4725
Stary 13.03.2009, 22:04
madenn napisał(a):Wyświetl post
i to mi sie podoba
wracamy do gry o mistrza
Bo Legia przegrala ?
--
Roger ma cos nie tego z glowa chyba, ostatnie sekundy meczu, zamiast przylozyc sie do strzalu to od odwala jakas brazyliane...

Brawo dla Jagi
Odpowiedz cytując