Temat
:
Ekstraklasa 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
pikey
Senior Member
Od: 09.2008
Offline
#
4722
13.03.2009, 22:03
No sędzia jeszcze od siebie minute dołożył...ale na szczęście Jaga zasłużenie zwycięża
Oby tylko teraz wygrać z Bełchatowem
pikey
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pikey
Znajdź inne posty napisane przez pikey