Wyświetl pojedynczy post
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1472
Stary 13.03.2009, 21:30
Jaki farciuch. Postawiłem w 10. minucie meczu Wolfsburg - Schalke, że do przerwy gospodarze będą prowadzić... a z minutę później Szalke jebnęło gola i wygrywali 1-0. No, ale fenks gad Wolfsburgowi udało się wyrównać w 25. i strzelić na 2-1 w 44.

Brawo Jaga! Dobrze, że nie postawiłem dziś na ligę polską, bo bym pięknie płynął.
Prawą ręką ci pogrożę, zdrajco, a nie lewą

http://inicjatywa14.net/
Odpowiedz cytując