Wyświetl pojedynczy post
kameleon2323
Senior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Zielona Góra

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1471
Stary 13.03.2009, 21:20
Lens0 - 1Ajaccio ja sie bardziej boje o Lens...;/ czysta 1...
widac ze jest 13 piatek ;/
Ostatnio edytowane przez kameleon2323 : 13.03.2009 o godz. 21:40.
Odpowiedz cytując