Temat
:
Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony
Wyświetl pojedynczy post
kameleon2323
Senior Member
Od: 02.2009
Skąd: Zielona Góra
Offline
#
1471
13.03.2009, 21:20
Lens0 - 1Ajaccio ja sie bardziej boje o Lens...;/ czysta 1...
widac ze jest 13 piatek ;/
Ostatnio edytowane przez kameleon2323 : 13.03.2009 o godz. 21:40.
kameleon2323
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kameleon2323
Znajdź inne posty napisane przez kameleon2323