Wyświetl pojedynczy post
TeeS
Senior Member
 
Od: 02.2003
Skąd: Kraków Ruczaj

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4701
Stary 13.03.2009, 20:44
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Pewnie nie.
Tak czy siak - jestem sceptyczny.
Akurat co do ŁKS w tej rundzie to nie mam wielkich podejrzeń - bo oni zostawiają serca na boisku i to widać... Ale to co np. odwalił Bełchatów tydzień temu z Piastem... Jak oglądałęm ten mecz - to jakbym się przeniósł w czasy fryzjera...

pozdrawiam
Odpowiedz cytując