wolfy napisał(a):

Pewnie nie.
Tak czy siak - jestem sceptyczny.
|
Akurat co do ŁKS w tej rundzie to nie mam wielkich podejrzeń - bo oni zostawiają serca na boisku i to widać... Ale to co np. odwalił Bełchatów tydzień temu z Piastem... Jak oglądałęm ten mecz - to jakbym się przeniósł w czasy fryzjera...
pozdrawiam