Temat
:
Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony
Wyświetl pojedynczy post
blacksmith
Junior Member
Od: 02.2009
Offline
#
1464
13.03.2009, 20:03
ale mi Polonia zawaliła kupon !! a obstawiłem w sts nawet 1x !! masakra. Nie zmienia to oczywiscie faktu, że porażka Polonii cieszy !
blacksmith
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do blacksmith
Znajdź inne posty napisane przez blacksmith