Wyświetl pojedynczy post
blacksmith
Junior Member
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1464
Stary 13.03.2009, 20:03
ale mi Polonia zawaliła kupon !! a obstawiłem w sts nawet 1x !! masakra. Nie zmienia to oczywiscie faktu, że porażka Polonii cieszy !
Odpowiedz cytując