Temat
:
Ekstraklasa 2008/2009
Wyświetl pojedynczy post
Szary007
Member
Od: 07.2008
Skąd: Kraków
Offline
#
4673
13.03.2009, 18:35
ŁKS ogólnie dobrze zaczął tę runde.
Wynik bardzo dobry ^^
Szary007
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Szary007
Znajdź inne posty napisane przez Szary007