Wyświetl pojedynczy post
grogoriogreg
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1893
Stary 13.03.2009, 18:34
Widziałem Fabiniaka w wielu meczach poprzedniego sezonu i mógłby nam tylko piłki treningowe ponosić. Bronił chaotycznie, troszkę był za bardzo drewniany. Końcówkę miał zupełnie nieudana
Odpowiedz cytując