|
Nie wiem jak jest u Was ale u mnie oprócz zwrotu kasy za kaucję na transfer o czym pisałem wcześniej w ogóle nie przyznają kasy za bilety czy to w lidze czy w sparingach. Od 2 tyg gram tylko za kasę od sponsorów więc na żadne transfery ani po prostu na nic nie mogę sobie pozwolić... :(
|