Dokładnie. Gra jak gra. Ale tutaj trzeba smsy wysyłać i ktoś na tej naszej grze będzie zarabiał. Ok nie ma sprawy. Ale niech to będzie powiedziane wprost - gra płatna, a nie tutaj dajesz info i dopiero po zalogowaniu się okazuje że najważniejsza jest "kasa misiu kasa"
