Wyświetl pojedynczy post
QBAS
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#783
Stary 13.03.2009, 17:55
Dokładnie. Gra jak gra. Ale tutaj trzeba smsy wysyłać i ktoś na tej naszej grze będzie zarabiał. Ok nie ma sprawy. Ale niech to będzie powiedziane wprost - gra płatna, a nie tutaj dajesz info i dopiero po zalogowaniu się okazuje że najważniejsza jest "kasa misiu kasa"
Odpowiedz cytując