Temat
:
Śmieszne zdjęcia, filmiki, itp.
Wyświetl pojedynczy post
WILU TS
Banita
Od: 07.2005
Offline
#
2135
13.03.2009, 17:47
[QUOTE=dzwd;691720]
falubazzz
napisał(a):
http://www.youtube.com/watch?v=VqkCI...e=channel_page
obejrzyjcie ten element.
o ile laska z 38 sekundy jest spoko, to tamci ' faceci ' co dalej będą...no nie do końca.
/quote]
Doda
O_o
Jak to jest Doda to ja jestem Brad Pitt
---------------
http://www.youtube.com/watch?v=UNjrYymZTUo
Kolejny remix Durczoka
Trzeba przyznać że konkretny
WILU TS
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez WILU TS