Wyświetl pojedynczy post
Mlody1992
Senior Member
 
Od: 02.2006
Skąd: Zabierzów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12
Stary 13.03.2009, 17:10
Grałem w to i powiem że całkiem fajne...Ale do czasu gdy żeby się rozwijać musisz wysyłać smsy na spa:/.Więc trzeba trochę kasy zainwestować/przepieprzyć(jak kto woli) na tą zabawkę...
Gdy trybuny zapełnią się już białymi kołnierzykami (odpukać!) redaktor Stec będzie miał już tylko jeden problem związany z kibolstwem ...problem rasistowskich BIAŁYCH kołnierzyków!!
Odpowiedz cytując