Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1356
Stary 13.03.2009, 16:43
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Rajdy nocą po Krakowie miał naprawdę najwyższej klasy
Nie wiem jak Ty, ja pamiętam jak grał w Amice Wronki (obecny Lech Poznań) ;]

A co do trybu życia, jakbyśmy mieli wszystkich rozliczać z tego to byłaby masakra...
Odpowiedz cytując