|
czlowieku i juz napinasz... ;/
jesli masz tak pisac to nei pisz!!
JA NA WYJAZDY JEZDZE OD 2 lat...chocicaz na WISŁE jezdze od 6lat...
a oprocz tego to dla mnie nawet kazdy mecz na Reymonta to jest wyjazd!
w jedna storne 160km...
wiec jesli nei wiesz to nie mow....
napsialem to do osob ktore nie maja co robic w ciagu tygodnia...i sie nudza
zawsze moga poprowadzic ABG wlasnei w tej grze...
jesli niechce neigraj..
|