WILU TS napisał(a):

Leję ciepłym moczem na każdą wypowiedź tego pseudo piłkarzyny i mam nadzieję że większość tak ma
|
Ja tylko czekam na moment kiedy zobacze news "Dawidowski odchodzi z Wisły".
Nietrwię tego typa,za "całokształt",dzień kiedy sie go pozbędziemy ,bedzie zatem radosnym dniem
