Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1352
Stary 13.03.2009, 16:26
WILU TS napisał(a):Wyświetl post
Leję ciepłym moczem na każdą wypowiedź tego pseudo piłkarzyny i mam nadzieję że większość tak ma





Ja tylko czekam na moment kiedy zobacze news "Dawidowski odchodzi z Wisły".

Nietrwię tego typa,za "całokształt",dzień kiedy sie go pozbędziemy ,bedzie zatem radosnym dniem
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując