Wyświetl pojedynczy post
Denver
Senior Member
 
 
Od: 01.2003
Skąd: z kreskówki

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#774
Stary 13.03.2009, 16:24
ja też witam... nie wiem czy wiecie czy nie... ja sprobowalem i nie zaluje )
wyjazd
super sprawa...naprawde polecam
wsiadacie w samochód/busa/pociąg macie 2 grupy: Hools oraz Ultras ... reszte dowiecie sie jak pojedziecie na wyjazd

jedź na wyjazd, a nie kibicuj w internecie
nawet dziecko o tym wie, że po pasach depcze się
Odpowiedz cytując