ja też witam... nie wiem czy wiecie czy nie... ja sprobowalem i nie zaluje

)
wyjazd
super sprawa...naprawde polecam

wsiadacie w samochód/busa/pociąg

macie 2 grupy: Hools oraz Ultras ... reszte dowiecie sie jak pojedziecie na wyjazd
jedź na wyjazd, a nie kibicuj w internecie