matti123 napisał(a):

|
Martwi mnie sytuacja z Łobo i Niedzielanem. Coraz mniejsze szanse na odbudowanie formy i wzmocnienie naszej drużyny. Coś kiepska sytuacja z formą zawodników Jirsak katastrofalnie, Małecki z Boguskim nierówno. Najlepiej wygląda Sobol który nie mógł uczestniczyć w przygotowaniach. Cieszy też postawa Baszcza i Zieńczuka.
|
A Jirsak katastrofalnie bo co? Bo widziałeś go 2 tygodnie temu przez 45 minut na boisku, w meczu który cała drużyna zagrała poniżej jakiejkolwiek krytyki, w dodatku w prawdopodobnie najgorszej połowie od przyjścia Skorży do Wisły?