Wyświetl pojedynczy post
4fan_player
Senior Member
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1334
Stary 13.03.2009, 15:56
Nie rozumiem dlaczego na lewą obronę nie został powołany Gancarczyk tylko jakiś Komorowski. Ogólnie powołanie na + tylko szkoda że Gancarczyk nie dostał powołania.
Odpowiedz cytując