Temat
:
Reprezentacja Polski
Wyświetl pojedynczy post
Coolpick
Senior Member
Od: 10.2007
Offline
#
1333
13.03.2009, 15:56
Troszke dziwne, ze na liscie rezerwowej repry jest nasz trzeci i najgorszy prawy pomocnik
Coolpick
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Coolpick
Znajdź inne posty napisane przez Coolpick