Polecam azjatycki film
Ip Man.
Akcja filmu osadzona jest w latach 40-tych XX wieku w czasie okupacji Chin przez Japonię. Film przedstawia historię Ip Man`a , legendarnego chińskiego mistrza kung fu (jednym z jego uczniów był Bruce Lee).
Nie jestem raczej fanem takich filmów, ale ten bardzo mi się spodobał. Ciekawa historia, świetne sceny walk, również muzyka na plus.
Dla zainteresowanych trailer:
http://www.youtube.com/watch?v=959h-GXfeNc