Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
ciesla1991
Member
Od: 10.2007
Skąd: Borzęcin/Brzesko/Kraków
Offline
#
6431
13.03.2009, 14:38
a co z oplata manipulacyjna...nie dolicza sie .. ?
ciesla1991
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ciesla1991
Znajdź inne posty napisane przez ciesla1991